zespół 2Dtronics, Fundusze Norweskie, UAM, NTNU
2Dtronics, Norway grants, UAM, NTNU

Projekt 2Dtronics:

Transport ładunku i spinu w nowych niskowymiarowych materiałach kwantowych

finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021, współfinansowany przez Narodowe Centrum Nauki (NCN), Polska.

Projekt 2Dtronics jest realizowany wspólnie przez dwa zespoły badawcze

  • Polska grupa badawcza pod przewodnictwem Prof. UAM dr hab. Anny Dyrdał (Kierownik Projektu), w Zakładzie Fizyki Mezoskopowej (należącym do Instytutu Spintroniki i Informacji Kwantowej ISIK, ang. Institute of Spintronics and Quantum Information, ISQI) na Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  • Norweska grupa badawcza kierowana przez dr. Alirezę Qaiumzadeh, w Centrium Spintorniki Kwantowej, w Zakładzie Fizyki na Wydziale Nauk Przyrodniczych Norweskiego Uniwersytetu Technicznego, ang. Center for Quantum Spintronics, Department of Physics, Faculty of Natural Sciences of Norwegian University of Technology.

Aktualności


data: 29.02.2024
Wykład dla liceum - popularyzacja nauki i badań prowadzonych w ramach projektu 2Dtronics
GRIEG logo

W przedostatnim dniu realizacji projektu, tj. 28.02.2024 roku, dwie doktorantki z naszego zespołu, Izabella Wojceichowska oraz Anna Krzyżewska, poprowadziły wykład popularnonaukowy dla uczniów Publicznego Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu na temat "Transportu ładunku i spinu w materiałach niskowymiarowych". W ramach wydarzenia przybliżyliśmy uczniom pojęcie spinu, podjęliśmy temat wykorzystania jego idei w urządzeniach elektronicznych oraz podzieliliśmy się z uczniami wynikami, jakie udało nam się osiągnąć w ramach pracy w projekcie 2Dtronics. Na koniec, w celu utrwalenia nowej wiedzy, uczniowie mieli okazję wziąć udział w quizie z nagrodami, jaki dla nich przygotowaliśmy.

To wydarzenie było dla nas świetną okazją nie tylko do promowania wyników z realizacji projektu, ale także wiedzy fizycznej wśród młodego pokolenia. Mamy nadzieję, że uczniowie będą wspominać to spotkanie równie dobrze jak my! :-)

Wykład popularnonaukowy dla Liceum Wykład popularnonaukowy dla Liceum Wykład popularnonaukowy dla Liceum Wykład popularnonaukowy dla Liceum Wykład popularnonaukowy dla Liceum
data: 02.01.2024
2D Quantum Materials for Spintronics
2DQMS kafelek

2Dtronics organizuje warsztaty „2D Quantum Materials for Spintronics: 2DQMS 2024” na Wydziale Fizyki UAM w dniach 29-31 stycznia 2024. 2DQMS 2024 to ostatnie wydarzenie Konsorcjum 2Dtronics, skupiające się na różnych aspektach 2D Spintroniki, takich jak efekty spinowe w zjawiskach transportu, właściwości topologiczne materii, dwuwymiarowe materiały van-der-Waalsa, magnetyczne, itp. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie 2DQMS: https://2dtronics.amu.edu.pl/2DQMS

date: 15.12.2023
WINDS 2023 - notka z konferencji na Hawajach
WINDS logo

W grudniu członkowie naszego zespołu, Izabella Wojciechowska i Piotr Pigoń, wraz z kolegą Maciejem Kalką z Uniwersytetu AGH w Krakowie, wzięli udział w warsztatach naukowych The Workshop on Innovative Nanoscale Devices and Systems (WINDS) 2024. Konferencja odbyła się w Kailua-Kona na Hawajach i skupiała się na fundamentalnych właściwościach układów w nanoskali i ich zastosowaniach. Nasz zespół mieli okazję zaprezentować swoje wyniki podczas sesji posterowej, a także wysłuchać interesujących wykładów.

Poza aspektami naukowymi, zwiedzaliśmy, cieszyliśmy się hawajskim życiem i podziwialiśmy piękno otaczającej nas przyrody. Nawet podczas radosnego eksplorowania okolicy, nauka była zawsze z nami. Dlatego też udaliśmy się do obserwatorium astronomicznego znajdującego się na wysokości ponad 2000 metrów na Mauna Kea, wulkanicznej górze, gdzie mogliśmy cieszyć się pięknem wszechświata.

Nasz zespół na konferencji WINDS 2023 obserwatorium nieba w Mauna Kea kolacja konferencyjna
data: 24.11.2023
Nagroda za najlepszą pracę magisterską dla Izabelli Wojciechowskiej
zdjęcie Izabelli Wojciechowskiej

Wynik konkursu na najlepszą pracę magisterską na Wydziale Fizyki UAM został rozstrzygnięty. W kategorii Fizyki i Astronomii zwyciężyła Izabella Wojciechowska z pracą zatytułowaną "Efekty Halla w heterostrukturach van der Waalsa opartych na grafenie". Jesteśmy dumni z osiągnięć naszej koleżanki.

data: 27.08-01.09.2023
W europejskiej stolicy magnetyzmu 2023 roku: 6 dni "magnetycznych cudów" w Madrycie
JEMS 2023 logo

W zeszłym tygodniu wzięliśmy udział w jednej z najbardziej prestiżowych konferencji poświęconych magnetyzmowi w Europie — The Joint European Magnetic Symposia (JEMS). Konferencja odbyła się w Madrycie i zgromadziła ponad 700 naukowców z całego świata! Trzech członków naszej grupy, tj., Izabella Wojciechowska, Mirali Jafari i Piotr Pigoń, miało okazję przedstawić plakaty z wynikami swoich badań.

Co więcej, mieliśmy okazję spotkać się z norweskimi członkami projektu, z którymi wybraliśmy się na kolację w perskim stylu, wymieniając się opiniami na temat wydarzenia naukowego i korzystając z uroków miasta.

Konferencja, podzielona na 17 sekcji, była okazją do zapoznania się z wieloma interesującymi prezentacjami i umożliwiła nam spotkanie twarzą w twarz z wieloma ekspertami w dziedzinie fizyki magnetyzmu. Oprócz aspektów naukowych znaleźliśmy trochę czasu na odkrywanie piękna Madrytu, m. in. zwiedziliśmy Palacio Real de Madrid i Museo Nacional del Prado — jedno z najważniejszych muzeów sztuki na świecie.

Mirali przed swoim posterem Piotr przed swoim posterem Iza przed swoim posterem Zespół 2Dtronics przed pałacem Zespół 2Dtronics na wspólnej kolacji
data: 30.07-03.08.2023
"Tańczący z rekinami" wśród magnonów
Magnonics 2023 logo

W dniach od 30 lipca do 3 sierpnia w malowniczym mieście Le Touquet – Paris – Plage miała miejsce konferencja Magnonics 2023, na której Mirali Jafari miął okazję zaprezentować wyniki swojej pracy w formie plakatu pt.: "Static and Dynamic Magnetic Properties of Two-Dimensional Van Der Waals Materials".

Ta pięciodniowa konferencja pozwoliła uczestnikom zagłębić się w dziedzinę magnoniki, sprzyjając pouczającym dyskusjom i umożliwiając nawiązywanie kontaktów. W atmosferze pobudzającej intelektualnie uczestnicy znaleźli także czas, aby zwiedzić Nausicaa, największe akwarium w Europie!

Rekiny!
data: 24-28.07.2023
Warsztat MagIC+ workshop w "magicznym pałacu"
Magic plus logo

W zeszłym tygodniu członkowie naszej grupy wzięli udział w drugiej edycji warsztatów MagIC+ Magnetism, Interactions and Complexity, które odbyły się w atrakcyjnym Ośrodku Badawczo-Konferencyjnym, w Pałacu w Będlewie koło Poznania.

Amir Nasser Zarezad, Mirali Jafari, Kateryna Boboshko, Piotr Pigoń i Anna Krzyżewska zaprezentowali referaty ustne, natomiast Stefan Stagraczyński i Izabella Wojciechowska przedstawili wyniki swojej pracy na plakatach.

Lista prezentacji jest dostępna w książce abstraktów na stronie wydarzenia.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć ze spotkania.

Grupa 2Dtronics przed plakatem Pałac w Będlewie Pałac w Będlewie
data: 13.07.2023
Obrona pracy magisterskiej Izabelli!
zdjęcie Izabelli Wojciechowskiej

Mamy ogromną przyjemność podzielić się wspaniałą wiadomością – dzisiaj Izabella Wojciechowska z powodzeniem obroniła tytuł magistra i już niedługo oficjalnie dołączy do grona doktorantów w naszej grupie. Serdeczne gratulacje dla Izy! :-)

data: 26-30.06.2023
Konferencja PM'23 (The European Conference Physics of Magnetism 2023)
logo_konferencji

Wakacje czas zacząć! Dla większości z nas to jest czas podróży i odpoczynku; jednakże, świat nauki rządzi się swoimi prawami. Niniejszym, oficjalnie rozpoczęliśmy sezon konferencji od pierwszego wydarzenia The European Conference Physics of Magnetism 2023 (PM'23), gdzie członkowie naszej grupy mieli okazję zaprezentować swoją pracę, w postaci jednego referatu (Mirali Jafari) oraz kilku plakatów (Amir Zarezad, Stefan Stagraczyński, Kateryna Boboshko, Anna Krzyżewska, Izabella Wojciechowska i Piotr Pigoń).

Z dumą informujemy, że trzech z nas otrzymało nagrody za najlepsze wystąpienie ustne (Mirali Jafari) oraz najlepsze postery (Anna Krzyżewska i Piotr Pigoń) --> https://www.ifmpan.poznan.pl/pm23/awards-results.html.

Trzecie miejsce za najlepsze wystąpienie ustne zdobył Mirali Jafari za referat zatytułowany "Effect of strain on the electronic and magnetic properties of bilayer T-phase VS2: a first-principles study".

Z kolei pierwsze miejsce za najlepszy poster przypało w udziale Annie Krzyżewskiej za prezentację plakatu pt.: "Nonlinear effects in 2DEG with cubic form of Rashba spin-orbit interaction", a trzecie miejsce w tej samej kategorii zdobył Piotr Pigoń za prezentację plakatu pt.: "Electronic and Topological Properties of a Topological Insulator Thin Film Sandwiched between Ferromagnetic Insulators".

nagrodzeni nagrodzeni
data: 17.04-17.06.2023
Amir Nasser Zarezad na stażu naukowym na uniwersytecie NTNU w Norwegii
logo_NTNU

To już drugi krótkoterminowy staż naukowy naszego adiunkta naukowego (postdoca) w Norwegii. Tym razem, Amir udał się z wizytą do norweskiej grupy QuSpin, aby wymienić się wiedzą naukową i zintensyfikować współpracę nad wspólnym projektem. Amir napisał kilka słów o swojej wizycie (język oryginału: angielski):

Podczas mojego pobytu w Norwegii w dniach od 17 kwietnia do 17 czerwca miałem okazję być gościnnym nakowcem na Norweskim Uniwersytecie Nauki i Technologii w Centrum Spintroniki Kwantowej (QuSpin) przez okres dwóch miesięcy. Jednym z moich głównych celów tego wyjazdu było skonsultowanie się z ekspertami w dziedzinie spintroniki, a w tym zakresie miałem zaszczyt współpracy z szanowanymi profesorami i badaczami, w tym z Alirezą Qaiumzadeh. Wykorzystanie zasobów naukowych i wiedzy eksperckiej grupy QuSpin było bardzo owocne i otworzyło drzwi do nowych możliwości.

Amir na uniwersytecie NTNU w Norwegii Amir na uniwersytecie NTNU w Norwegii Amir na uniwersytecie NTNU w Norwegii
data: 02.02-31.05.2023
Czteromiesięczny staż Mirali'ego na uniwersytecie Pavol Jozef Šafárik University in Košice, Słowacja
logo_uniwersytetu

W okresie od 2 lutego do 31 maja 2023 roku, Mirali Jafari miał okazję odbyć czteromiesięczny staż w Koszycach pod opieką Dr. Martina Gmitry. Podczas swojego stażu, Mirali zaprezentował swoje wyniki naukowe na seminarium KTFA dla Wydziału Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki. Dodatkowo, Mirali aktywnie uczestniczył w kursie prowadzonym przez Dr. Gmitrę, zatytułowanym "Atomistyczne Modelowanie Komputerowe Materiałów". Ogólnie rzecz biorąc, ten staż okazał się wyjątkowo owocny, wzbogacając stażystę o nową wiedzę i umiejętności.

data: 08-09.12.2022
Druga edycja sympozjum "Symposium of Spintronics and Quantum Information"
logo_ISIK

Druga edycja sympozjum pt.: Symposium of Spintronics and Quantum Information miała miejsce w dniach 8-9 grudnia 2022 roku na naszym rodzimym Wydziale Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu jest dostępnych na stronie internetowej: https://isik.amu.edu.pl/symposium-on-spintronics-and-quantum-information-2022/.

Podczas sesji dedykowanej wystąpieniom doktorantów, nasi koledzy i koleżanki z grupy badawczej 2Dtronics zaprezentowali następujące referaty:

  • Kateryna Boboshko: "Nonlinear Longitudinal and Transverse DC Conductivity in Topological Insulators: Effect of Scattering on Spin-Orbital Impurities and Non-Equilibrium Spin Polarization".
  • Mirali Jafari: "Magnetic Properties of Monolayer and Bilayer of Vanadium-based Transition Metal Dichalcogenides VX 2 (X=S, Se, and Te)".
  • Izabella Wojciechowska: "Anomalous, spin and valley Hall effects in graphene-based EX-SO-TIC van-der-Waals structures".
  • Anna Krzyżewska: "Non-linear Hall effect induced by Berry curvature dipole in a two-dimensional electron gas with Rashba spin-orbit interaction".

Poza tym, uczestnicy sympozjum mieli mozliwość wysłuchania referatów przedstawionych przez bardziej doświadczonych fizyków:

  • Stefan Stagraczyński, wystąpił z referatem pt.: "Static and Dynamic Magnetic Properties of Monolayers and Bilayers of Chromium Trihalide".
Natomiast mentor naszego projektu,
  • Profesor Józef Barnaś, przedstawił zagadnienie pt.: "Coupling of Spin Waves and Plasmons".

ISQI Symposium 2022 ISQI Symposium 2022 ISQI Symposium 2022 ISQI Symposium 2022 ISQI Symposium 2022
data: 09.09.2022
Nowy podcast o materiałach kwantowych z udziałem Anny Dyrdał, PI projektu 2Dtronics
conference_logo

Zapraszamy do wysłychania najnowszego podcastu Radia Naukowego, w którym Anna Dyrdał, PI projektu 2Dtronics omawia fascynujący świat materiałów kwantowych. Materiał jest dostęny pod linkiem: https://radionaukowe.pl/podcast/materialy-kwantowe-rewolucja-technologiczna-tuz-za-rogiem-e111

Anna Dyrdal, Radio Naukowe
data: 24.07-29.07.2022
Konferencja JEMS 2022 w Starym Mieście w Warszawie
logo_JEMS2022

W środku lata (24.07-29.07), stolica Polski przeyciągnęła znaczną część europejskiej społeczności naukowej z dziedziny magnetyzmu na zabytkowy i okazały Kampus Główny Uniwersytetu Warszawskiego, założony w 1816 roku. Kampus znajduje się na Starym Mieście w Warszawie, łącząc w sobie piękno naukowe, historyczne i estetyczne.

Uczestnicy konferencji mieli okazję wysłuchać wystąpień fizyków takich jak Felix Casanova, Geoffrey Beach i Nora Dempsey. Członkowie grupy 2Dtronics, w tym Anna Dyrdał, Stefan Stagraczyński, Amir Zarezad, Anna Krzyżewska, Kateryna Boboshko, Mirali Jafari i Izabella Wojciechowska, przedstawili wyniki swoich badań podczas prezentacji ustnych i sesji plakatowych (tematy wystąpięń sa dostępne w książce abstraktów konferencji Joint European Magnetism Symposia 2022).

Oprócz poszerzania wiedzy fizycznej i dyskusji nad nowymi pomysłami, nasz zespół odwiedził Park Łazienkowski, różne muzea i Zamek Królewski, wzbogacając wyjazd o doświadczenia kulturowe. Po sześciu dniach, ostatniego dnia konferencji, jedna z naszych doktorantek, Anna Krzyżewska, zdobyła nagrodę za najlepszy plakat.

Lazienki, Warszawa JEMS 2022 Amir obok pomnika Pilsudskiego Uniwersytet Warszawski, Krakowskie Przedmiescie
data: 27.06-1.07.2022
Słoneczne dni magnetyzmu i spintroniki w San-Sebastian (konferencja Sol-SkyMag 2022)
conference_logo

W dniach od 27 czerwca do 1 lipca 2022 roku odbyła się szósta edycja międzynarodowej konferencji Sol-SkyMag w San Sebastian, gromadząc wiodących naukowców pracujących w obszarach takich jak nanomagnetyzm, dynamika spinu, transport spinowy i ich zastosowania.

Kateryna Boboshko i Anna Krzyżewska przedstawiły swoje prace podczas sesji plakatowej, dotykając takich tematów jak "Nonlinear Longitudinal and Transverse DC Conductivity in Topological Insulators: Effect of Scattering on Spin-Orbital Impurities and Non-Equilibrium Spin Polarization" oraz "Non-Linear Hall Effect Induced by Berry Curvature Dipole in a Two-Dimensional System with Cubic Rashba Spin-Orbit Interaction". Podczas konferencji uczestnicy mieli okazję osobiście spotkać się z laureatem Nagrody Nobla, Albertem Fertem, i uczestniczyć w jego prelekcji.

Katya i Anna na konferencji Katya i prof. Albert Fert
data: 04.01.2022
Ekscytująca dostawa: nowe serwery do naszych obliczeń numerycznych!
owca licząca na liczydle

Długo i z niecierpliwością wyczekiwane serwery szczęśliwie dotarły pod nasze drzwi! Sprzęt jest niezbędny do pracy, zwłaszcza dla naszych ekspertów od obliczeń numerycznych, czyli Stefana Stagraczyńskiego i Miraliego Jafariego :)



Anna Dyrdal i Stefan Stagraczynski w serwerowni
data: 01.11.2021
Iza dołączyła do naszego zespołu!
Izabella Wojciechowska - nowy członek zespołu

Nasz zespół rośnie w siłę dzięki ciężkiej pracy, długim dyskusjom i... nowym członkom! 😊 W listopadzie, do naszej grupy 2Dtronics dołączyła nowa magistrantka, Izabella Wojciechowska, aby zdobywać wiedzę z zakresu spintroniki i materiałów kwantowych, stając się jednocześnie częścią naszej grupy naukowej. 🙋

data: 05-07.07.2021
Wirtualne warsztaty: MagIC+, Magnetism, Interaction, and Complexity
Magic plus logo

W dniach 5-7 lipca 2021 roku w formie online odbyły się interesujące warsztaty pt.:MagIC+ Workshop: Magnetism, Interaction, and Complexity, które zorganizowaliśmy we współpracy z Zakładem Fizyki Nanomateriałów. W wydarzeniu wzięło udział ponad 30 zaproszonych prelegentów, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie magnetyzmu. Podczas spotkania, także młodzi badacze mieli okazję opowiedzieć o swojej pracy w formie plakatów "wywieszonych" w wirtualnych pokojach.

Dwóch doktorantów z naszej grupy zaprezentowało swoje wyniki podczas wirtualnej sesji plakatowej: Kateryna Boboshko zaprezentowała plakat pt.: "Bilinear magnetoresistance in topological insulators with spin-orbit impurities", natomiast Mirali Jafari przedstawił pracę zatytułowaną "Spin-valve effect in graphene/2H-VSe2/graphene junctions".

data: 28.06-02.07.2021
Konferencja "The European Conference Physics of Magnetism 2021" wirtualnie w Poznaniu
logo_konferencji

Na przełomie czerwca i lipca 2021 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji "European Conference on Physics of Magnetism 2021 (PM'21)" przeprowadzonej w formie online. Członkowie naszej grupy wnieśli swój wkład zarówno w postaci przygotowanych referatów, jak i plakatów:

  • Wojciech Rudziński, wykonawca w projekcie 2Dtronics wystąpił z referatem pt.: "Effect of the magnetic anisotropy on magnons in the VSe2 bilayer antiferromagnet",
  • Amir Nasser Zarezad, adiunkt naukowy, zaprezentował plakat pt.: "Bilinear magnetoresistance and planar Hall effect in topological insulators",
  • Doktorant Mirali Jarafi wygłosił referat zatytułowany "Spin valve effect in two-dimensional VSe2 system", oraz przedstawił plakat pt.: "Electronic and magnetic properties of silicene monolayer under bi-axial mechanical strain: A first principle study",
  • Doktorantka Kateryna Boboshko zaprezentowała plakat pt.: "Bilinear magnetorsistance in topological insulators: the role of spin-orbit scattering on impurities",
  • Doktorantka Anna Krzyżewska przedstawiła referat pt.: "Selected transport phenomena induced by cubic forms of spin-orbit interaction in 2D structures" oraz zaprezentowała plakat zatytułowany "Spin-orbit driven phenomena in Dirac fermions with Rashba spin-orbit interaction - transport characteristics at finite temperatures".
data: 21-24.06.2021
Magnetyzm i spintronika wirtualnie w San-Sebastian (konferencja online, Sol-SkyMag 2021)
conference_logo

W ostatnich dniach mieliśmy okazję uczestniczyć wirtualnie w konferencji SolSkyMag 2021 w San Sebastian. Dwoje z nas miało okazję wygłosić krótkie prezentacje ustne na temat bililiowego magnetooporu, zjawiska istotnego z punktu widzenia naszych badań w projekcie. Adiunkt naukowy Amir Nasser Zarezad przedstawił prezentację zatytułowaną "Bilinear Magnetoresistance in Topological Insulators: The Role of Magnetic Impurities", natomiast doktorantka Anna Krzyżewska wygłosiła prezentację na temat "Bilinear Magnetoresistance in a Two-Dimensional Electron Gas".

Mimo wirtualnej formy, konferencja stanowiła doskonałą okazję do podzielenia się wynikami naszej pracy, a także zdobycia cennych wiedzy z tematów pokrewnych. Niemniej jednak, z niecierpliwością wyczekujemy możliwości spotkania się na miejscu, w San Sebastian, w przyszłym roku.

Sol-SkyMag 2021
data: 01.04.2021
Nagrodzony popularnonaukowy artykuł naszej doktorantki został opublikowany
PF logo

Mamy przyjemność ogłosić, że w najnowszym numerze "Postępów Fizyki", czasopisma o profilu popularnonaukowym, został opublikowany artykuł nagrodzony w konkursie na najlepszy artykuł autorstwa młodego fizyka, zatytułowany "Dziedzictwo Edwina Halla" napisany przez doktorantkę Annę Krzyżewską. Cały tom jest dostępny pod następującym linkiem: https://www.ptf.net.pl/PF72/1.

data: 11-12.03.2021
Spotkanie "Kick-off meeting"
GRIEG logo

Mamy za sobą spotkanie inaugurujące naszą współpracę, a zarazem pierwsze wydarzenie promujące projekt 2Dtronics! Mieliśmy okazję wysłuchać kilku prezentacji przygotowanych przez fizyków uznanych w świecie nauki, a także przedstawić nasz wkład do projektu, w tym już uzyskane wyniki i plany na przyszłość.

Harmonogram spotkania inaugurującego jest dostępny pod tym linkiem.

Kick-off meeting screenshot
data: 11-12.03.2021
Zaproszenie na spotkanie online inaugurujące projekt (kick-off meeting)
GRIEG logo

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu inaugurującym oraz promującym projekt 2Dtronics. Spotkanie odbędzie się w formie on-line na platformie Zoom w dniach 11-12 marca 2021 roku. Więcej informacji znajduje się pod adresem: https://2dtronics.amu.edu.pl/pl/wydarzenia/kickoff

data: 21.01.2021
Mirali dołączył do naszego zespołu!
Mirali Jafari - nowy członek zespołu

Dziś mamy przyjemność powitać nowego członka naszego zespołu, Miraliego Jafariego, który dołączy do nas jako doktorant. Już teraz cieszymy się na myśl o wspólnej pracy i mamy nadzieję na jej owocne wyniki! 🙋

data: 23.11.2020
Amir dołączył do naszego zespołu!
Amir - nowy członek zespołu

Dzisiaj z radością przywitaliśmy Amira Nassera Zarezada, który będzie pracował z nami jako adiunkt naukowy (postdoc). Już teraz z radością myślimy o współpracy i liczymy na jej owocne rezultaty! 🙋

data: jesień 2020
Innowacje w trosce o lepsze jutro

Z dumą informujemy, że wniosek o dofinansowanie projektu medycznego B+R, rozpoczętego przez jednego z członków naszej grupy, Stefana Stagraczyńskiego, zwyciężył w konkursie zorganizowanym przez Podkarpackie Centrum Innowacji. Projekt ten jest częścią większych planów związanych z klasyfikacją i optymalizacją w dziedzinie stentografii.

data: 30.09.2020
Project 2Dtronics właśnie wystartował!
GRIEG logo

Jesteśmy zobowiązani do osiągnięcia naszych celów badawczych. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat naszych tematów zainteresowań, zapraszamy do odwiedzin podstrony: Tematyka badawcza.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz kompleksowe informacje o projekcie, natomiast ten blog będzie Cię informować o istotnych wydarzeniach związanych z projektem i jego członkami.